a_pixel
globe
Pełna personalizacja »

Wygląd czatu Sugestera możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu, przez umiejscowienie, po opisy. Wszystkie modyfikacje wprowadzisz z poziomu czytelnego, prostego interfejsu - bez dłubania w kodzie.

globe
Widget na stronę »

Instalacja naszego czatu w Twoim sklepie internetowym czy witrynie jest bardzo prosta. Wystarczy wkleić w źródło strony krótki kawałek kodu - po zapisaniu zmian czat od razu będzie gotowy do użycia.

globe
Podgląd strony na żywo »

Panel operatora (czyli osoby odpowiadającej na czaty) pozwala Ci na bieżąco obserwować co dzieje się na Twojej stronie. To cenne informacje, które pozwolą łatwo zorientować się w sytuacji.

globe
Wiadomości offline »

Czat Sugestera pozwala Twoim klientom skontaktować się z Tobą nawet wtedy, kiedy jesteś offline. Wiadomości zobaczysz przy najbliższym zalogowaniu, a klientom odpowiesz mailowo lub bezpośrednio na czacie.

globe
Trwałe sesje »

Czat Sugestera zapamiętuje z kim rozmawiałeś. Dzięki temu kiedy rozmawiasz kilkukrotnie z tą samą osobą (nawet w dużym odstępie czasu) to zawsze masz dostęp do archiwum wcześniejszych konwersacji.

globe
Podgląd informacji o rozmówcy »

Warto wiedzieć z kim się rozmawia. Czat Sugestera automatycznie wyświetla najważniejsze informacje o Twoim rozmówcy w panelu bocznym, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz kto jest po drugiej stronie ekranu.

globe
Powiadomienia o wiadomościach »

Szybkie odpowiedzi na pytania są bardzo ważne dla klientów. Dlatego Sugester powiadomi Cię o nowych wiadomościach dźwiękiem oraz informacją w tytule okna/zakładki w przeglądarce.

 

Przetestuj nasz czat za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.


Zarejestruj się

 

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.