a_pixel

Sugester: proste narzędzie do e-mail marketingu

Dotrzyj do nowych klientów dzięki Sugesterowi

Wypróbuj nasz system za darmo

Poznaj funkcje e-mail marketingu

Twórz skuteczne kampanie mailingowe i zwiększ swoją sprzedaż dzięki modułowi Email-marketingBuduj trwałe relacje z odbiorcami dzięki Email-marketing w Sugesterze. Twórz przykuwające wzrok kampanie mailingowe, rozsyłaj je w świat i efektywnie śledź ich rezultaty. 


Czym jest moduł Email-marketing w Sugesterze?Moduł Email-marketing to proste w obsłudze narzędzie do masowej wysyłki maili. Moduł jest zintegrowany z CRM, co pozwala na dokładną segmentację i analizę bazy klientów. Wbudowany edytor umożliwia stworzenie estetycznych, responswnych maili, a nasza infrastruktura SMTP gwarantuje wysoką dostarczalność. Sugester pozwala też łatwo wgrać bazę e-maili o dowolnym rozmiarze.

Monitor laptopa z widokiem listy kampanii w Sugesterze

Wypróbuj wszystkie funkcje Email-marketingu za darmo przez 30 dni!

Zaangażuj swoich odbiorców i zwiększ zasięg swojej firmy

 

Wypróbuj za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!

Sugester Email-marketing - narzędzie, które napędza sprzedaż

Promuj swój biznes

Wysyłaj newslettery, kampanie follow-up oraz informacje o najnowszych ofertach i nadchodzących promocjach. Zaangażuj odbiorców i zwiększ zasięg swojej marki dzięki nielimitowanym wysyłkom w Sugesterze.


Widok newslettera Sugestera w skrzynce odbiorczej.


Twórz w łatwy sposób angażujące wiadomości

Korzystaj z graficznego edytora w Sugesterze i twórz przykuwające wzrok, responsywne wiadomości. Masz do dyspozycji gotowe szablony lub - jeśli wolisz - możesz sam zaprojektować swój email w HTML.


CKeditor.


Zdobywaj nowych odbiorców do swojej bazy klientów

Wartościowa baza odbiorców to połowa sukcesu w kampanii mailingowej. Dzięki licznym narzędziom do pozyskiwania nowych kontaktów w Sugesterze, szybko zwiększych swoją bazę potencjalnych klientów.


Formularz do newslettera


Segmentuj bazę odbiorców

Najskuteczniejsze kampanie to te, które są dokładnie dostosowane do odbiorcy. Dlatego moduł e-mail marketingu w Sugesterze jest zintegrowany z systemem CRM, który pozwala na dokładną segmentację i analizę bazy klientów.


Lista odbiorców w CRM z tagami segmentującymi kontakty


Testuj mailing przed ostateczną wysyłką

Nie ma nic gorszego niż źle wyświetlony mail w skrzynce odbiorcy lub taki, który nie doszedł wcale. Aby uniknąć podobnych sytuacji, przetestuj wiadomość przed ostateczną wysyłką. Będziesz pewny, że mail dotarł do odbiorcy i wygląda tak jak powinien.


Podgląd wysyłki kampanii z opcją testuj przed wysyłką.


Badaj wyniki kampanii

Nie wystarczy wysłać swoich maili w świat - trzeba jeszcze sprawdzić jak wyglądają rezultaty kampanii. Sugester pozwala monitorować statusy dostarczenia i komunikaty zwrotne od serwera odbiorcy oraz badać, czy finalny odbiorca otworzył naszą korespondencję.


Karta wyników kampanii mailingowej.


Zadbaj o bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane przechowywane przez Sugestera są codziennie backupowane. Kopie zapasowe przechowujemy na serwerach Amazon AWS, znajdujących się w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane wprowadzone do systemu przetwarzane są przez Sugester wyłącznie na Twoje zlecenie i trzymane tylko tyle, ile wymaga tego dostarczanie usługi.


Wyszarzona lista klientów z ikoną dużej kłódki na środku


Wypróbuj wszystkie funkcje Email-marketingu za darmo przez 30 dni!

Zaangażuj swoich odbiorców i zwiększ zasięg swojej firmy

 

Wypróbuj za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!


Korzystając z modułu Email-marketing otrzymujesz dodatkowo:

koperta i megafon

Marketing Automation

Dzięki zgromadzonym w CRMie danym oraz zaawansowanej segmentacji klientów, możesz prowadzić zautomatyzowaną i spersonalizowaną komunikację.
kółko zębate z kopertą w środku

Integracja z własnym SMTP

Jeśli chcesz korzystać z własnej infrastruktury pocztowej, możesz skonfigurować Sugestera tak, aby wysyłka odbywała się za pośrednictwem Twoich serwerów.
telefon z dymkiem do wiadomości sms

Sms marketing

Dzięki kampaniom sms dotrzesz do większego grona odbiorców. Odpowiednio dobrany komunikat sms i wyselekcjonowana baza kontaktów zapewnią Ci lepszą skuteczność.
Najczęściej zadawane pytania:

Moduł email-marketing umożliwia wysyłkę pocztą elektroniczną spersonalizowanych treści dotyczących promowania produktu lub usługi do listy odbiorców. Natomiast moduł poczty służy do profesjonalnej obsługi firmowej korespondencji.
Nie. Moduł do wysyłki mailingu jest dostępny w ramach abonamentu.
Aby wysłać mailing należy mieć aktywny moduł email-marketing. Następnie trzeba przygotować listę odbiorców (można to zrobić na podstawie kontaktów dostępnych w CRM lub wgrać nową listę kontaktów). Ostatnim krokiem jest przygotowanie treści maila i wysyłka kampanii.
Tak. Automatyczne kampanie mogą być wysyłane na podstawie ustawionych w CRMie filtrów.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.