a_pixel

Funkcje e-mail marketingu

globe
Wgrywanie bazy kontaktów z plików xls lub csv »

Masz przygotowaną w excelu listę kontaktów, do których chcesz wysłać mailing? Z Sugesterem wysyłka mailingu do zupełnie nowej bazy jest niezwykle prosta - wystarczy jedno kliknięcie i cała nowa baza zostanie zapisana w systemie.»

globe
Tworzenie dynamicznych list mailngowych »

Sugester umożliwia tworzenie dynamicznych list mailingowych. Oznacza to, że jeśli dodany przez Ciebie w CRMie nowy klient spełnia określone warunki, to automatycznie zostanie on dodany do konkretnej listy mailingowej. »

globe
Rezygnacja z mailingu/ automatyczne wypisanie się »

Sugester umożliwia odbiorcom rezygnację z otrzymywania wiadomości email za pomocą linku unsubscribe, który “doklejany” jest za każdym razem do maila w kampanii. »

globe
Wysyłanie wiadomości do wybranych kontaktów »

Niezależnie od tego, ile masz kontaktów w swojej bazie, możesz wysłać mailing tylko do wybranych z nich. Wszystko za pomocą precyzyjnych list kontaktowych, w których sam określasz czy kontakt ma się znaleźć na liście odbiorców Twojego mailingu. »

globe
Zarządzanie listami odbiorców »

Umiejętne zarządzanie listą odbiorców to klucz do sukcesu. Zadbaj, by Twoja baza odbiorców była aktualna, przejrzysta i by znajdowały się na niej tylko potrzebne adresy email. »

globe
Projektowanie szablonów emaili »

Zaprojektuj unikalną i profesjonalną wiadomość w oparciu o szablon w formacie HTML lub za pomocą prostego edytora graficznego dla Twoich masowych wysyłek »

globe
Badanie skuteczności kampanii »

Sugester pozwala Ci w łatwy sposób śledzić wyniki Twojej kampanii i na ich podstawie planować kolejne strategie marketingowe. »

globe
Integracja z własnym dostawcą SMTP »

Jeśli chcesz korzystać z własnej infrastruktury pocztowej lub współpracujesz już z dostawcą usług SMTP, możesz Sugestera skonfigurować tak, by wysyłka odbywała się za pośrednictwem Twoich serwerów. »

globe
Integracja z systemem CRM »

Skuteczna kampania mailingowa to taka, która jest dopasowana do zainteresowań odbiorcy. Dzięki integracji modułu emailingu z CRM masz możliwość segmentowania bazy klientów i dokładnej analizy potrzeb Twoich odbiorców »

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.