a_pixel

Poznaj nas bliżej

Zespół

Zespół Sugestera nie jest duży, za to tworzą go ludzie z pasją. Dzięki temu, że pracujemy w kameralnym gronie, dobrze się znamy, szanujemy swój czas i rozumiemy wzajemne potrzeby. Cenimy otwartość i różnorodność. Każdy jest u nas mile widziany, dlatego do sugesterowej rodziny należą także 2 psy, kot, królik, papuga i gromadka dzieci:)

Zespół

Kim jesteśmy?

Sugester.pl to polski, działający w chmurze system CRM i Helpdesk do kompleksowego zarządzania wszystkimi działami w firmie. Od 8 lat tworzymy z pasją i zaangażowaniem system, który wspiera polskich przedsiębiorców w ich codziennej pracy - pozwala zebrać wszystkie informacje o klientach i działaniach pracowników w jednym miejscu. Wszystko jest intuicyjne i proste w obsłudze, a dział wsparcia Sugestera jest zawsze gotowy do pomocy.

Jak to wszystko się zaczęło?

Nasz poprzedni projekt - Fakturownia - zyskał na tyle spore grono klientów, że odpowiadanie na ich pytania zaczęło wymagać naprawdę dużych nakładów czasu i wysiłku. Przetestowaliśmy wiele popularnych programów helpdeskowych, ale okazały się zbyt uciążliwe w obsłudze. Dlatego stworzyliśmy Sugestera - potrzebowaliśmy prostego, wydajnego narzędzia do obsługi klientów. Tak powstał nasz system - helpdesk i CRM zbudowany z myślą o przedsiębiorcach.

Sugester jako samodzielna firma istnieje od 4 marca 2015. Od tego czasu w nasz projekt 1 000 000 zł zainwestowało Inovo VC - fundusz venture capital zorientowany na polskie startupy technologiczne. Obecnie firma jest polskim kapitałem, bez inwestorów zewnętrznych.

Dla nas liczysz się Ty i Twoja firma

Tworzymy system, który usprawnia i przyspiesza codzienną pracę, zapewnia bezpieczeństwo firmowych danych, a do tego w łatwy sposób można go przystosować dla dowolnej branży. Od początku istnienia Sugestera staraliśmy się słuchać naszych klientów - czego potrzebują, co ułatwia im pracę - a następnie wdrażać najlepsze rozwiązania.

Od zawsze też stawiamy przede wszystkim na doskonalenie programu oraz profesjonalne wsparcie klienta, a nie na sprzedaż i marketing. Nie mamy działu sprzedaży i póki co się na to nie zanosi. Dla nas najlepsze działania sprzedażowe to rekomendacje od naszych zadowolonych klientów.

Produkt dla każdego. Na każdą kieszeń

Chcemy zaopatrzyć polskich przedsiębiorców, niezależnie od branży i wielkości firmy, w oprogramowanie ułatwiające budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz obsługę na najwyższym poziomie. Zależy nam, by pokazać właścicielom firm, że system taki jak Sugester jest dostępny dla każdego. Wdrożenie nie wymaga dodatkowych narzędzi ani wiedzy programistycznej. A koszty - w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań na rynku - są niskie.

W Sugesterze nie każemy płacić za dodatkowe moduły czy zaawansowane funkcje. Jeśli wybierzesz plan dostosowany do potrzeb Twojej firmy, dostaniesz wszystko czego potrzebujesz. Mamy podejście, że każdy zasługuje na pomoc w prowadzeniu firmy. Dlatego oprócz płatnych planów, dajemy możliwość korzystania z Sugestera również za darmo, w ramach planu free. Nie chcemy nikogo ograniczać.

Kontakt


+48 22 599 42 58

Dane firmy

Sugester Sp. z o.o.

ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa
 
NIP 5213690735
REGON 360942507
KRS 0000546750
Numer konta:
09 2490 0005 0000 4500 2524 4466 (Alior Bank)


Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.