a_pixel


Program partnerski

Zobacz jak możesz łatwo zarobić promująć Sugester
lub przedłużyć za darmo swój abonament!

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

Sugester to modułowe narzędzie do kompleksowej obsługi i budowania trwałych relacji z klientem, polecany szczególnie firmom działającym w segmencie B2B, które sprzedają swoje produkty i usługi innym firmom. Z jednego miejsca pozwala wygodnie zarządzać wszystkimi działami w firmie. W zależności od potrzeb, daje możliwości dopasowania poszczególnych funkcji do rodzaju biznesu.

Kto może przystąpić do programu partnerskiego?

Naszymi partnerami mogą stać się zarówno firmy jak i osoby prywatne, które na co dzień pracują z klientem biznesowym. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów, polecać nasz produkt i na tym zarabiać, załóż konto w Sugesterze i zdobądź swój link afiliacyjny. Link możesz wkleić na swoją stronę internetową lub po prostu przesyłać go osobom, którym polecasz Sugestera. Za każdym razem kiedy nowy klient zarejestruje się przy pomocy tego linku i opłaci konto, 30 % z opłaconej kwoty trafi do Twojej puli środków zebranych za polecenie.

Jakie są korzyści?

Przystępując do naszego programu partnerskiego, otrzymujesz nowoczesne narzędzie do zarządzania swoją firmą, polecasz produkt, który spełnia oczekiwania Twoich klientów, a przy tym zapewniasz sobie stały dochód.

Jak stać się partnerem Sugestera?

Napisz do nas na adres info@sugester.pl Powiedz, że chcesz z nami współpracować, a my pokierujemy Cię, gdzie znajdziesz swój partnerski link afiliacyjny. Jeśli jeszcze nie znasz Sugestera, załóż darmowe konto i testuj nasz system przez okrągły miesiąc! Kiedy już przekonasz się jak bardzo Sugester jest potrzebny Tobie i Twoim klientom, wklej link afiliacyjny na swoją stronę lub przesyłaj go bezpośrednio zainteresowanym osobom.

Jak sprawdzać status poleceń?

Na Twoim koncie w Sugesterze udostępniamy Ci panel administracyjny, gdzie możesz sprawdzić ile kont zostało założonych za pomocą Twojego linku i ile z nich zostało opłaconych. Dzięki temu na bieżąco będziesz wiedzieć jakiej wypłaty środków możesz się od nas spodziewać.

Sugester za darmo dla Ciebie

Masz konto firmowe w Sugesterze? Polecaj nasze rozwiązanie innym, a zgromadzone z poleceń środki przeznacz na jego przedłużenie. Równowartość zebranej kwoty możesz wykorzystać, by opłacić konto i cieszyć się systemem zupełnie za darmo. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i powiesz, że chcesz wykorzystać zgromadzone w ramach programu partnerskiego środki na przedłużenie konta. Chcesz poznać szczegóły współpracy? Zapoznaj się z regulaminem

Zapoznaj się z naszym regulaminem programu partnerskiego


Program partnerski     
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.