a_pixel

Sugester: najważniejsze informacje


Sugester.pl to modułowe rozwiązanie pozwalające zarządzać wszystkimi aspektami działania firmy. Najważniejsze moduły to CRM, help desk, e-mail, zadania i projekty, kalendarz, live chat na stronę, VoIP, baza wiedzy, forum produktowe, e-mail marketing, śledzenie aktywności klientów, marketing automation i tworzenie formularzy. Dzięki temu bogactwu funkcji i wygodnej integracji z systemem do faktur - Fakturownia.pl, można zarządzać całością pracy w firmie bez zmiany zakładki w przeglądarce. Sugester pozwala zebrać wszystkie informacje o klientach i działaniach pracowników w jednym miejscu, dzięki czemu praca jest łatwiejsza i wydajniejsza. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze. Wdrożenie Sugestera jest o wiele tańsze niż podobnych, konkurencyjnych rozwiązań

Funkcjonalności, które pozwalają analizować i optymalizować procesy w firmie

 

Sugester pozwala analizować zarówno pracę zespołu jak i klientów/użytkowników strony/aplikacji, z którą jest spięty.

Sugester to skrzynka mailowa, na którą spływają maile z wielu domen, z wielu języków system może rozdzielać je między pracowników lub ułatwić im ręczne przejmowanie do siebie.

Sugester łączy w sobie również opcje tworzenia i zarządzania zadaniami. Tworząc Sugestera wyszliśmy z założenia, że maile i zadania to bardzo często to samo, każdym trzeba się zająć i w jakiś sposób rozwiązać. Maile i zadania mają więc możliwość wyświetlania łącznie. System automatyzuje przydzielanie ich do osób obsługujących support.

Analiza pracy zespołu, to przypominanie o terminowej odpowiedzi na maile, automatyczne follow-upy itd.

Optymalizacja pracy w firmie za pomocą Sugestera to również możliwość wewnętrznego segmentowania bazy klientów, wysyłania im konkretnych przekazów: ręcznie lub automatycznie; bazując na odpowiednich “triggerach” lub cyklicznie.

Elementem spajającym wszystkie moduły systemu jest karta klienta w CRM, na której widać wszystkie interakcje obsługi z klientem jak i wszystkie działania samego klienta. Możliwości podejrzenia co i kiedy robił klient w naszej aplikacji/na naszej stronie WWW daje dużą wiedzę aby w prostszy sposób zaoferować mu pomoc, dosprzedać usługi, zaoferować coś nowego co będzie dla niego użyteczne.

Nasza główna integracja - z naszym systemem fakturownia.pl daje możliwość użytkownikom (tysiącom polskich przedsiębiorców SMB) na uproszczenie swojej działalności za bardzo przystępną cenę (zarówno w Fakturowni jak i Sugesterze zawsze staramy się, żeby przedsiębiorcy niepotrzebnie nie przepłacali za usługi - dlatego oferujemy je w możliwie najniższych dla nas cenach)

 

Sugester rozwiązuje problem, z którym większość z nas styka się na co dzień. Jest to zbyt duża ilość e-maili w skrzynce odbiorczej i problem z szybką odpowiedzią na nie. Problem ten mają szczególnie firmy, które często tracą klientów przez to, że jakiś pracownik zbyt długo zwlekał z odpowiedzią na e-mail.

Sugester to nowe, polskie narzędzie typu SaaS służące do kompleksowego zarządzania komunikacją z klientami i obiegiem informacji w firmie. Pomysł na zintegrowanie w jednym systemie funkcjonalności helpdesku, planowania i raportowania narodził się podczas pracy nad systemem Fakturownia.pl. Twórcy Sugestera, bracia Michał i Marcin Stefaniak oraz Paweł Deryło, odniesli sukces w segmencie SaaS już wcześniej: ich projekt Fakturownia.pl w krótkim czasie zdobył zaufanie ponad 100 tysięcy klientów, przy czym już niemal 50% nowych klientów to klienci z poza Polski. Sugester powstał jako odpowiedź na potrzeby klientów oraz zespołu Fakturowni, który na co dzień korzysta z Sugestera w procesie obsługi klienta i zarządzania zadaniami.

Sugester, stworzony jako poboczny projekt zespołu Fakturowni, zdołał już pozyskać tak prestiżowych klientów jak Lenovo Polska, Carrefour Polska czy Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych (Ruby on Rails, AWS, ReactJS) i agresywnej strategii SEO, Sugester szybko buduje bazę nowych użytkowników. Sukces Fakturowni i dynamiczny rozwój Sugestera sprawiły, że projekt został dostrzeżony przez fundusz venture capital Inovo. W kwietniu 2015 zespół Inovo zdecdydował się zainwestować w Sugestera 1 milion złotych, przy wycenie na poziomie kilku milionów złotych.

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji lub chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na press@sugester.pl.

Do pobrania

 


Logotypy Sugestera do pobrania

pobierz wszystkie ..

O nas w sieci


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”

natemat_logo

“Pozyskali 1 mln zł na swój biznes w internecie”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”


bitspiration_logo

“Milion za uporządkowaną korespondencję”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od funduszu Inovo”


bitspiration_logo

“Milion złotych dla Sugestera od Inovo”

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.