a_pixel

Sugester: darmowy Live chat na stronę

Zacznij rozmawiać!

Korzystaj z czatu za darmo

Poznaj funkcje czatu


Darmowy czat online na stronę - rozmawiaj ze swoimi klientami wygodnie i za darmoSugester Live chat to darmowy widget czatu na stronę, który pozwoli Ci prowadzić zaangażowaną komunikację z Twoimi klientami zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Bez skomplikowanej instalacji, bez wtyczek i ukrytych kosztów.Strona główna Sugester z czatem
Dlaczego właśnie Sugester Live chat?Bo jest darmowy i łatwy w obsłudze, a instalacja zajmuje 5 minut. Limit 3 operatorów oraz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji czatu w zupełności wystarczy, by zapewnić Twoim klientom komfort i jakość obsługi.

dwie osoby podają sobie ręce

Bądź otwarty

Otwórz się na nowe rozwiązania i nowe możliwości. Zaproponuj swoim klientom wygodny i efektywny sposób komunikacji w czasie rzeczywistym - czat na żywo jest szybszy niż mail i skuteczniejszy niż telefon.

karta profilu klienta

Bądź zorganizowany

Dzięki integracji z modułem CRM masz wszystkie dane na temat klienta pod ręką. Nie musisz się przełączać między aplikacjami, żeby sprawdzić kiedy z nim ostatnio rozmawiałeś i o czym. Wystarczy wejść w jego profil w Sugesterze.

kciuk w górę, serce i uśmiechnięta buzia

Bądź zaangażowany

Monitoruj aktywności odwiedzających Twoją stronę i proponuj najlepsze rozwiąznia, dopasowane do zainteresowań Twoich klientów. Udostępnij bazę wiedzy z opisami produktów i usług, by Twoi klienci mieli do nich dostęp 24h.

Skorzystaj z Sugester Live Chat w wersji Free!

Jeśli polubisz Sugester Live chat w wersji Free, możesz go mieć za darmo na zawsze


Korzystaj za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plan Free za 0 zł na zawsze!

Co zyskujesz wybierając darmowy Sugester Live chat?

Prosty w obsłudze komunikator

Wygodna, dwustronna komunikacja z klientem w czasie rzeczywistym sprzyja zmniejszeniu dystansu i zwiększa zaufanie klienta do marki. Obsługa czatu w Sugesterze jest łatwa i intuicyjna. Po prostu zacznij pisać! Twoi kliencie to pokochają.


Okienka czatu na stronę


Widget dopasowany do Twoich potrzeb

Chcesz, by czat idealnie wpasował się w wygląd Twojej strony? Z Sugesterem to proste! Zmieniaj kolory, dodawaj zdjęcia, przyciągacze uwagi i stwórz swój wymarzony czat.


CKeditor.


Narzędzie do monitorowania aktywności klientów

Dzięki skryptowi czatu możesz śledzić ruch na Twojej stronie. Rozmawiając z klientem, sprawdzisz w jakie zakładki wchodzi i jakich informacji szuka. To pozwoli Ci zaproponować mu najlepsze rozwiązania.


aktywności czatu do monitorowania aktywności klientów


Zintegrowany z czatem system CRM

Korzystając z czatu w Sugesterze, dostajesz pakiet darmowych narzędzi CRM do zarządzania bazą klientów. Dzięki integracji całą historię komunikacji oraz historię sprzedażową masz zawsze pod ręką, gotową do użycia.


Karta klienta z sekcją czatów


Moduł self-service dostępny 24h

Zintegruj moduł bazy wiedzy z czatem i zoptymalizuj swoją komunikację z klientem. Przesyłaj gotowe odpowiedzi, korzystając z postów w bazie wiedzy. A kiedy jesteś offline - Twoi klienci sami znajdą to, czego szukają.


Baza wiedzy


Skorzystaj z Sugester Live Chat w wersji Free!

Jeśli polubisz Sugester Live chat w wersji Free, możesz go mieć za darmo na zawsze


Korzystaj za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plan Free za 0 zł na zawsze!

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.