a_pixel

System dla agencji reklamowych,
agencji interaktywnych i SEM/SEO

Sugester to zintegrowane narzędzie do zarządzania sprzedażą i organizacji pracy w Twojej agencji

lub

Wypróbuj za darmo
1

Szukasz programu CRM, który sprawdzi się w Twojej agencji reklamowej, agencji interaktywnej czy agencji SEM/SEO? Już dziś wypróbuj Sugestera! Zaufało nam już wiele firm z branży - dzięki temu masz pewność, że nasz system spełni wymogi Twojej firmy.


Zobacz jak Sugester usprawni pracę w Twojej agencji

Prosty import kontaktów

Sugester to bezbolesne wdrożenie - w ciągu kilku minut wgrasz do systemu plik XLS lub CSV z danymi Twoich klientów.

Przejrzysta karta klienta

Sugester automatycznie zbiera na karcie klienta Twoje notatki, maile rozmowy telefoniczne czy konwersacje na czacie.

Obsługa poczty i mailingów

Sugester pozwala na obsługę poczty w dowolnej domenie (w tym adresów grupowych) oraz wysyłkę kampanii mailingowych nawet do wielu tysięcy odbiorców.

Najważniejsze funkcje Sugester CRM

 

Baza danych o klientach

Sugester pozwala w wygodny sposób zaimportować - lub utworzyć od zera - bazę klientów. Do każdego klienta możesz łatwo dodawać notatki o spotkaniach, zadania do wykonania, wiele informacji kontaktowych; klientów możesz także oznaczać kategoriami, statusami i tagami. Na karcie klienta zobaczysz całą historię kontaktu z daną osobą: maile, czaty i rozmowy telefoniczne. Co ważne, do naszego systemu CRM możesz dodawać własne pola - dzięki tej funkcji łatwo dostosujesz Sugestera do wymagań Twojej firmy.


feature1

Zarządzanie e-mailami

E-mail to najpopularniejszy kanał komunikacji biznesowej, ale zarządzanie firmową pocztą często zajmuje zbyt wiele czasu. Sugester pozwala usprawnić nie tylko przetwarzanie Twoich własnych maili, ale też opanować grupowe adresy typu "pomoc@firma.pl". Dzięki takim funkcjom jak "wyślij i przypomnij", priorytety, asystent e-maili, autoresponder, numerowanie zgłoszeń czy przypisywanie korespondencji innym użytkownikom odzyskasz kontrolę nad firmowymi mailami. Nie musisz rezygnować z istniejących adresów - łatwo podepniesz istniejące skrzynki do swojego konta w Sugesterze.


feature1
 

Wbudowany e-mail marketing i marketing automation

Nie musisz kupować i uczyć się obsługi wielu systemów, aby połączyć e-mail marketing ze swoim CRM. Wbudowany w Sugestera moduł e-mail marketingu pozwala w prosty sposób tworzyć jedno- i dwustopniowe kampanie mailingowe skierowane do klientów w Twojej bazie kontaktów. Łatwo roześlesz też mailing do bazy zewnętrznej: wystarczy, że zaimportujesz do Sugestera plik XLS z adresami lub zwyczajnie wkleisz je do systemu.


mailingi newslettery
 

Narzędzia do planowania i rozliczania pracy

Sugester to rozbudowane narzędzie do delegowania zadań, weryfikacji ich wykonania i tworzenia okresowych rozliczeń z wykonanej pracy. Każde zadanie w Sugesterze możesz opisać, nadać mu priorytet, dodać załącznik, wyznaczyć deadline, przypisać do klienta i podpiąć do większego projektu. Na potrzeby rozliczeń z pracownikami i klientami możesz wygenerować timesheet - kartę pracy, która zawiera listę wykonanych zadań wraz z opisem i czasem poświęconym na ich wykonanie.
feature1
 

Baza wiedzy i czat dla Twoich klientów

Dużym problemem na SEM/SEO jest to, że klienci często niezupełnie rozumieją działania, które wykonuje dla nich Twoja agencja. Dobry sposób na pokonanie tej trudności to stworzenie w Sugesterze dedykowanej bazy wiedzy, w której zamieścisz informacje, jakie pomogą kontrahentom lepiej zrozumieć Twoją ofertę.

Kolejny kanał dotarcia do klientów to czat, który łatwo umieścisz na swojej stronie internetowej. Pozwoli on zaintereowanym osobm w wygodny sposób zasięgnąć informacji o Twoich produktach, a Tobie - zebrać dane potencjalnych klientów.

feature1
 

Formularze i badania NPS

Warto umieścić na Twojej stronie formularz kontaktowy, który pozwoli potencjalnym klientom pozostawić dane kontaktowe czy umówić się na prezentację lub spotkanie. Sugester pozwala łatwo stworzyć taki formularz, a następnie osadzić go na stronie i zbierać dane bezpośrednio do systemu CRM.

Kolejna cenna funkcja to badania NPS, czyli Net Promoter Score - to niezwykle cenione narzędzie do badania satysfakcji klientów pozwoli Ci łatwo określić na ile Twoi kontrahenci są zadowoleni z Twoich usług.feature1

Co o nas mówią

Sugester pomaga w zarządzaniu projektami w mojej agencji marketingowej. Czytelnie zbiera wszystkie zadania w projekty oraz przypisuje je do poszczególnych klientów. To rozbudowane narzędzie posiada wiele modułów, które usprawniają pracę zarówno działu obsługi klienta jak i sprzedaży. Na Sugestera trafiliśmy szukając CRM i spodziewaliśmy się, że to będzie jedyna funkcjonalność, z której skorzystamy, jednak z biegiem czasu zaczęliśmy włączać coraz więcej modułów. Dzięki Sugesterowi usprawnione zostały rozliczenia godzinowe z pracownikami i klientami. Czytelna rejestracja czasu pracy nad danym zadaniem, projektem czy klientem pomaga również w prosty sposób znaleźć najbardziej oraz najmniej opłacalne projekty.

Przetestuj system Sugester CRM przez 30 dni - za darmo i bez ograniczeń!

Abonament już od 19 zł/mc!


Zarejestruj się  

   Dowiedz się więcej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.