a_pixel


Łatwo twórz formularze i ankiety

Uzyskaj wskaźnik NPS, badaj satysfakcję klientów i nie tylko

 

Załóż konto w Sugesterze
Za darmo i bez zobowiązań


Poznaj funkcje Sugester Formularze

Prowadzisz firmę serwisową i chcesz w wygodny sposób przyjmować zgłoszenia o naprawach? Potrzebujesz rozwiązania, które uprości zbieranie informacji kontaktowych od potencjalnych klientów? Planujesz badanie zadowolenia klientów Twojej firmy? Wszystkie te rzeczy - i nie tylko - osiągniesz dzięki opcji tworzenia formularzy w Sugesterze.


Jak stworzyć formularz w Sugesterze?

Wybierz pola i pytania

Nasz prosty, graficzny interfejs pozwoli Ci utworzyć formularz w ciągu kilku minut.

Udostępnij formularz

Osadź formularz na stronie lub wygeneruj link i roześlij go mailem.

Zbieraj wyniki

Przechowuj i przeglądaj wyniki bez potrzeby korzystania z arkusza kalkulacyjnego.
services1 services2 services3


Poznaj wielofunkcyjne formularze Sugester

Zbieraj dowolne dane

Formularze Sugestera umożliwiają zbieranie dowolnego rodzaju danych. Twoi klienci mogą wybierać daty spotkań, modele serwisowanych urządzeń, podawać swoje adresy e-mail albo oceny od 1 do 10. Dzięki temu Sugester pozwoli ci zbierać zgłoszenia i zamówienia, umawiać spotkania czy prowadzić badania satysfakcji. Sugester może też weryfikować, czy podane dane są np. prawidłowym adresem e-mail.


zbieranie dowolnych danych
 

Dowolna personalizacja

Formularze Sugestera możesz z łatwością dostosować do wyglądu swojej strony internetowej. Nie ograniczamy Twojej inwencji w żaden sposób: do każdego formularza bez problemu dodasz dowolny kod HTML lub CSS.

czat widget okienko
 

Powiadomienia dla Ciebie i klientów

Każde wypełnienie formularza może generować powiadomienie e-mailowe zarówno dla Ciebie, jak i dla klienta. Dzięki temu obydwie strony natychmiast dostaną informację zwrotną np. o przyjęciu zgłoszenia serwisowego. Co więcej, dane z formularza mogą być przekazywane do Sugestera i zamieniane w zgłoszenia w systemie.
powiadomienia dla operatora

Łatwe udostępnianie

Formularze Sugestera możesz bardzo łatwo dodać do swojej strony: wystarczy, że skopiujesz wygenerowany przez system kawałek kodu i wkleisz go w odpowiednie miejsce. Możesz też pominąć ten krok i korzystać z wygenerowanej przez Sugestera strony zawierającej Twój formularz. Link do niej roześlesz klientom za pomocą e-maili.


wyslij lub wstaw formularz

Wygodne przechowywanie wyników

Dane zebrane przez Twoje formularze są przechowywane w czytelnym formacie. Masz do nich dostęp z dowolnego miejsca - wystarczy, że zalogujesz się do Sugestera. Nie musisz już przejmować się arkuszami kalkulacyjnymi ani ręcznym przenoszeniem do nich wyników.


panel operatora

Gotowy formularz do badań NPS

Badanie NPS, czyli Net Promoter Score, pozwala uzyskać wskaźnik zadowolenia i chęci polecenia Twojego produktu czy usługi. To popularne, miarodajne narzędzie świetnie nadaje się do pomiaru satysfakcji klientów. Dzięki NPS łatwo zmierzysz satysfakcję Twoich klientów i zorientujesz się jak możesz ją zwiększyć.
Utwórz badanie NPS »


wyslij-wstaw formularz nps

Przetestuj Sugestera za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.


Utwórz konto
 lub
przejdź do strony głównej
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.