a_pixel


Najefektywniejszy sposób na szybką komunikację z Twoimi klientami

Sugester Czat to rozmowy, które pomagają rozwijać Twój biznes.

Wypróbuj Sugester czat
Załóż darmowe konto


Dowiedz się więcej


Zaoferuj swoim klientom pomoc dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. Rozmawiaj online, tu i teraz, dzięki Sugester LivechatNie wszyscy potencjalni klienci decydują się zadzwonić czy napisać maila. Aktywuj na swojej stronie czat online i zmniejsz dystans między Tobą a Twoim przyszłym klientem. Bez skomplikowanej konfiguracji i marnowania czasu na przyswajanie nowej technologi. Wklej skrypt na stronę i od razu zacznij pisać! Twoi klienci będą zachwyceni.


Dlaczego Livechat Sugester?

CRM

Zintegrowany z CRM

Dzięki integracji modułu czatu z CRM każda konwersacja na czacie jest automatycznie zapisywana na karcie klienta. Możesz w każdej chwili, jednym kliknięciem, przejść od rozmowy do profilu klienta i sprawdzić historię komunikacji.

Zobacz więcej
świnka skarbonka z banknotami

dostępny w darmowej wersji

Aktywując moduł czatu, masz go bez dodatkowych kosztów, w ramach abonamentu. Możesz też mieć nasz czat zupełnie za darmo, wybierając plan Free.


Zobacz więcej

książka ze znakiem zapytania i czapką absolwenta

moduł bazy wiedzy w pakiecie

Twórz artykuły, filmiki instruktażowe oraz listy FAQ, żeby jeszcze szybciej odpowiadać na pytania klientów. Klienci będą też mogli sami znaleźć potrzebne informacje, w dowolnym momencie, o dowolnej porze.

Zobacz więcej


Czat Sugester - jak to działa?To bardzo proste. Wystarczy, że wkleisz kawałek skryptu wygenerowanego w Sugesterze do źródła Twojej strony www i gotowe! Widget czatu dodany, a Ty od razu możesz zacząć pisać. Możesz też zmienić wygląd okienka czatu i dostosować go tak, by wizualnie pasował do Twojej strony.

dwa okienka czatu na stronę jedno za drugim

Integracje

Sugester Czat ma integracje z Twoimi ulubionymi platformami
Wypróbuj wszystkie funkcje czatu na Twoją stronę za darmo przez 30 dni!

Pozwól klientom na wygodny i bezstresowy kontakt z Tobą

 

Wypróbuj czat za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!

Czat Sugester - kontaktuj się z klientami na ich warunkach

Wspieraj

Bądź tam gdzie Twoi klienci, zawsze na czas. Wspieraj ich w podejmowaniu decyzji, zdobywaniu informacji na temat Twoich produktów i usług oraz rozwiązywaniu problemów. Dzięki modułowi czatu na stronę oferujesz swoim klientom bardziej osobistą i bezpośrednią obsługę.


okno operatora czatu


Sprzedawaj

Czy wiesz ilu klientów rezygnuje z Twoich usług, ponieważ nie mogli na czas znaleźć potrzebnych informacji? Zamiast liczyć, że zadzwonią lub napiszą maila, udostępnij im okienko czatu. Aktywuj funkcję "zaczepki" i zachęć ich pierwszy do rozmowy. W ten sposób zwiększysz szansę na domknięcie sprzedaży.


okienko czatu z triggerem


Korzystaj z gotowych odpowiedzi

Używaj gotowych szablonów odpowiedzi, by sprawniej obsługiwać klientów. Szablony umożliwiają szybką odpowiedź na typowe problemy lub popularne pytania, z jakimi zgłaszają się klienci.


okno operatora czatu z rozwiniętą opcją szablonów czatu w prawym dolnym rogu


Monitoruj aktywności klientów w czasie rzeczywistym

Sprawdzaj w jakim miejscu na Twojej stronie są w danym momencie klienci. Dzięki aktywnościom na czacie możesz prześledzić w jakie zakładki wchodzą i jakich informacji szukają. Pomoże Ci to spersonalizowć komunikację, a w dalszym etapie ofertę.


okno operatora czatu ze wskazaniem listy aktywności czatu po prawej stronie


Zbieraj leady

Nawet jeśli nie pracujesz, Twój czat na stronie pracuje na Ciebie. Każda zostawiona na czacie wiadomość poza godzinami pracy biura, to potencjalny klient i szansa na zdobycie nowego kontaktu do Twojej bazy CRM.


okno czatu dla klienta z polami do wpisania imienia oraz adresu email


Dziel się wiedzą

Udostępnij bazę wiedzy z opisami Twoich usług i produktów, tutorialami i tematycznymi artykułami. Twoi klienci i pracownicy będą zachwyceni. Wystarczy przesłać na czacie link do odpowiedniego wpisu, by klient dostał wyczerpującą odpowiedź na swoje pytanie, a pracownik mógł szybko przejść do kolejnej konwersacji.


strona główna bazy wiedzy Sugester z otwartym oknem czatu po prawej stronieZyskaj nowych klientów i lepiej obsługuj obecnych. Bądź dla nich dostępny 24h, niezależnie od tego gdzie jesteś. Rozmawiaj z klientami, zapisuj ważne informacje w CRMie, rejestruj płatności i wystawiaj faktury. Sugester to więcej niż live chat - to internetowe centrum zarządzania Twoją firmą.
Więcej »


Wypróbuj wszystkie funkcje czatu na Twoją stronę za darmo przez 30 dni!

Pozwól klientom na wygodny i bezstresowy kontakt z Tobą

 

Wypróbuj czat za darmo

Zachowanie danych po okresie testowym Plany abonamentowe już od 0 zł!

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.