fb_pixel

Sugester VoIP - CRM zintegrowany z telefonem

Obsługa telefonii VoIP w Sugesterze to wygoda pracy większa niż kiedykolwiek.

Załóż konto za darmo

Poznaj funkcje Sugester VoIP

Telefonia VoIP to nowoczesna technologia, która pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Koniec z żonglowaniem telefonami stacjonarnymi i komórkowymi - od tej pory wszystkie rozmowy odbierzesz w przeglądarce.


Poznaj zalety telefonii VoIP w Sugesterze

Łatwa instalacja

Nie musisz zmieniać numerów telefonicznych ani tworzyć nowych - Sugester pozwala odbierać rozmowy z istniejących linii.

Praca bez zakłóceń

Sugester łączy obsługę maili, planowanie zadań i telefonię w jednej aplikacji - nie musisz już rozpraszać uwagi na wiele programów i urządzeń.

Wszystko jak na dłoni

Sugester zapisuje kiedy i jak długo rozmawiałeś z danym klientem oraz pozwala tworzyć notatki z rozmów. Koniec z nieporozumieniami!

Zobacz natychmiastowe korzyści, jakie daje firmom VoIP

Pełna koncentracja

Praca przy komputerze jest wystarczająco rozpraszająca bez dodatkowych utrudnień. Z pomocą Sugestera zamiast patrzeć na oddzielne programy do każdej czynności i odbierać dwa telefony (stacjonarny i komórkowy) możesz wykonać wszystkie swoje obowiązki w tej samej zakładce przeglądarki.

Czarno na białym

Warto dokładnie wiedzieć z kim, kiedy i o czym rozmawiałeś. Sugester nie tylko zapisuje informacje o czasie i długości rozmów, ale też pozwala Ci dodać do nich notatki i podsumowania. To idealny sposób na uniknięcie pomyłek, nieporozumień i niedopowiedzeń.

Wiedz z kim masz do czynienia

Odbierając telefon w Sugesterze możesz skorzystać z karty klienta, która zawiera wszystkie ważne informacje o danym kontrahencie. Od imienia i nazwiska, po datę ostatniego zakupu i dowolne inne notatki - wyczerpujące informacje pomogą Ci prowadzić profesjonalne, efektywne rozmowy.

Integracje VoIP

Integracja z Telecube

Przetestuj Sugestera za darmo i bez ograniczeń przez 30 dni.

Podstawowy abonament kosztuje tylko 19 zł miesięcznie!


Zarejestruj się

 

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.