fb_pixel

Przedstawiamy planowanie wysyłki maili o wybranej godzinie, kolory w tagach i więcej

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-09-21

W tym tygodniu mamy kolejną porcję informacji na temat funkcji, które pojawiły się w nowej wersji systemu.  Sprawdźcie koniecznie, co możecie już zrobić w Nowym Sugesterze!

Więcej

Przedstawiamy tworzenie zadań z komentarzy, foldery w mailach i więcej

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-09-14
Nowości w Nowym Sugesterze

W Nowym Sugesterze pojawiło się kilka nowości, o których spieszymy Wam donieść. Będzie o folderach w mailach, automatycznym zliczaniu godzin urlopowych w Workinfo, wyszukiwarce w bazie wiedzy i zupełna nowość! Tworzenie zadania z komentarza do zadania! Koniecznie sprawdźcie!

Więcej

Dlaczego warto przekierować pocztę do Sugestera?

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-09-01
Obsluga poczty email  Sugesterze

Nie raz, nie dwa pada w naszych rozmowach z klientami pytanie: “Czy planujecie Państwo korzystać z modułu poczty w Sugesterze?” - “Nie, nie planowaliśmy. Korzystamy z innego dostawcy. A czy jest to konieczne?” Konieczne nie jest, ale jak bardzo się przydaje i jak wiele możliwości otwiera - o tym w dzisiejszym artykule.

Więcej

Przedstawiamy nowy autoresponder, powiązanie domeny klienta z mailem i więcej

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-08-30
Lista nowości w Nowym Sugesterze

Ze względu na wakacje było u nas trochę leniwiej, ale to nie oznacza, że nic się nie działo. Dodaliśmy kilka fajnych rzeczy w Nowym Sugesterze, którymi chętnie się dzielimy. Kilka funkcjonalności przenieśliśmy z obecnej wersji systemu, ale mamy też zupełną nowość!

Więcej

VoIP w Sugesterze - lepsze zarządzanie telefonami w firmie

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-08-11
Kobieta rozmawiająca przez telefon z całym światem

Wdrożenie telefonii VOIP pozwala zapanować nad obsługą telefonów w firmie, obniżyć koszty i zwiększyć zasięgi. Dzięki niej masz kontrolę nad połączeniami, wiesz jacy klienci do Ciebie dzwonią, o czym rozmawiają i jak długo. W łatwy sposób możesz też prowadzić statystyki połączeń i monitorować pracę działu obsługi. Jak działa VOIP? Ile kosztuje? I jakie problemy potrafi rozwiązać? 

Więcej

15 fajnych narzędzi do pracy zdalnej, z których korzystamy w Sugesterze

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-08-02
praca zdalna

Od 2020 roku (wybuch pandemii) pracujemy zdalnie. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 16 tysięcy mail, rozwiązaliśmy ponad 14 tysięcy zadań, odebraliśmy blisko 12 tysięcy telefonów i przeprowadziliśmy 450 spotkań online. Wszystko dzięki kilku niezawodnym narzędziom do pracy zdalnej, których nie zamienilibyśmy na żadne inne!

Więcej

Zastępstwo w dziale obsługi klienta, czyli jak przetrwać urlop kolegi

Sylwia Cerecka Sylwia Cerecka 2023-07-18
ludzie w biurze podróży

Wakacje to dla większości firm czas urlopów. Co chwilę ktoś idzie na urlop, ktoś inny z niego wraca. Przepływ informacji jest znacznie utrudniony, a zachowanie płynności w obsłudze jest nie lada wyzwaniem. Jak zastąpić kolegę czy koleżankę na urlopie? Jak się do tego przygotować i jakich funkcji używać, by zachować płynny przepływ informacji? O tym wszystkim i wiele więcej w naszym artykule.

Więcej

Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.